Aan de Taeke Schuilengalaan 15 in Surhuisterveen staat deze vrijstaande woning die verrassend veel ruimte biedt, mét een slaap- en badkamer op de begane grond. Deze woning is ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen, maar toch prijs stelt op een complete woning met volop leefruimte en praktische voorzieningen.

De woning ligt op slechts enkele minuten lopen van het dorpscentrum. Hier vind je supermarkten, winkels, eetgelegenheden en zorgvoorzieningen. Ook sportfaciliteiten en het openbaar vervoer zijn dichtbij. Ondanks die centrale ligging is de straat zelf rustig en groen.

Binnenkomst is via de centrale hal, waar direct de prettige sfeer van het huis voelbaar is. Vanuit hier is er toegang tot de trap naar boven en de keuken. De woonkamer (circa 18 m²) ligt aan de voorzijde en heeft grote ramen waardoor het daglicht royaal naar binnen valt. Aansluitend bevindt zich de eetkamer (10 m²), die op zijn beurt in verbinding staat met de keuken. Deze keuken is eenvoudig, maar functioneel.

Vanuit de keuken loop je door naar de bijkeuken (6 m²), waar onder meer witgoed geplaatst kan worden. Vervolgens kom je in het achterste gedeelte van de woning, dat in 2002/2003 is aangebouwd en zorgt voor de grote meerwaarde van dit huis: een volwaardige slaapkamer van 19 m² op de begane grond, met directe toegang tot een eigen badkamer van 5 m² met douche, wastafel en toilet. Daarmee is de woning volledig levensloopbestendig.

Aansluitend aan dit gedeelte bevindt zich een ruime hal/berging van 11 m² met dubbele deuren naar de oprit. Voor wie graag klust of veel opslagruimte zoekt, is dit een uitkomst, zeker ook vanwege de grote bergzolder boven de aanbouw. Buitenom vind je een grote carport én een gezellige overkapping aan de tuinzijde, waar het op zomerse dagen heerlijk toeven is.

Op de verdieping bevinden zich nog eens drie slaapkamers van respectievelijk 9 m², 10 m² en 13 m², een badkamer met douche en wastafel, en diverse vaste kasten. De zolder is bereikbaar via een vlizotrap en biedt extra bergruimte.
De woning is degelijk gebouwd, grotendeels voorzien van dubbel glas en in 2013 zijn de gevels na-geïsoleerd. De cv-ketel is in 2024 geplaatst en wordt gehuurd. Het schilderwerk aan de buitenzijde is in 2024 professioneel uitgevoerd.

Ben je op zoek naar een woning waar je comfortabel oud kunt worden, midden in het dorp, met ruimte voor logees en hobby's? Dan is deze woning beslist het overwegen waard.

+ Volledige omschrijving - Toon minder

Kenmerken

Plaats
Surhuisterveen
Type object
Verkoop
Vraagprijs
€ 375.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Perceel- / woonoppervlakte
450 m2 / 118 m2

Bouw

Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Onderhoud (binnen)
Goed
Onderhoud (buiten)
Goed

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Badkamers
2 badkamers
Aantal woonlagen
4 woonlagen
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie
Zolder
Nee

Energie

Verwarming
Cv ketel, Gaskachels
Cv ketel
Gas gestookte, Cv combiketel, uit 2024, (Huur)
Warm water
Cv ketel
Energielabel
D
Isolatie
Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas

Garage

Garage
Carport

Tuin

Tuin
Achtertuin van 15 bij 12.5 meter gelegen op west (188m2)
Tuin(en)
Achtertuin, Voortuin, Zonneterras
Kwaliteit
Normal
+ Volledige kenmerken - Toon minder

Omgeving

Bezichtiging aanvragen

Wil je dit object zelf bekijken? Dat kan met een bezichtiging! Vraag jouw bezichtiging aan via dit formulier of neem contact op met onze makelaar.

Jouw contactpersoon

Ronnie van der Veen
Ronnie van der Veen
Registermakelaar, taxateur wonen en bedrijfsmatig vastgoed

Deze site wordt beveiligd door reCAPTCHA en het Google Privacy-beleid en de servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Surhuisterveen

Surhuisterveen is de grootste van de twaalf dorpen van de gemeente Achtkarspelen. Dit dorp ligt in het oosten van de provincie Friesland en grenst met de provincie Groningen. Op nog geen half uur rijden ben je in de steden Leeuwarden en Groningen. Surhuisterveen heeft twee basisscholen en één middelbare school. Daarnaast telt Surhuisterveen in totaal 2.550 bedrijfsvestigingen waarvan 158 winkelvestigingen. Jaarlijks worden er in Surhuisterveen twee grote wielerwedstrijden georganiseerd, namelijk de Profronde en de Centrumcross. Qua sportvoorzieningen beschikt het dorp over een openluchtzwembad (De Wettervlecke), sportvelden (De Ketting), een sporthal (Surventohal), tennisbanen en een skate- en ijsbaan.

  • Inwoners: 6.005
  • Bedrijfsvestigingen: 2.550
  • Woningen: 2.845
  • Gem. WOZ waarde: €190.000
WhatsApp