Welkom bij Lustenburg 26 in Surhuizum, een charmante vrijstaande woning op een ruim hoekperceel die in de afgelopen jaren flink is gemoderniseerd en klaar is om naartoe te verhuizen. Zo zijn vrijwel alle kozijnen vervangen door kunststof kozijnen met HR++ glas, is er vloerverwarming aangelegd in de woonkamer en keuken en is er in 2024 beneden een riante kantoorruimte gerealiseerd, die ook zeer goed dienst kan doen als slaapkamer.

Indeling
De ruime hal zorgt voor een prettige entree en biedt ruimte in overvloed voor een garderobe of extra bergruimte. De woonkamer van 35 m² is licht, ruim en loopt naadloos over in de moderne keuken van 8 m². De keuken beschikt over alle benodigde inbouwapparatuur en doordat de vloer is doorgelegd vanuit de woonkamer past het geheel perfect bij elkaar. Achter geeft een ruime hal toegang tot het toilet, een handige kastenwand waarachter de witgoedaansluitingen keurig zijn weggewerkt en de riante kantoorruimte. Met 12 m² is dit een perfecte ruimte voor thuiswerkers, maar ook als slaapkamer is deze ruimte zeer geschikt. Doordat bij de verbouwing in 2024 ook de kozijnen aan de voorkant zijn vervangen door een volledige kunststof pui met grote ramen, is deze ruimte altijd heerlijk licht. Indien gewenst is het mogelijk om in de ruime hal een douche te realiseren, waardoor deze woning volledig levensloopgeschikt gemaakt kan worden.

Op de eerste verdieping zijn twee royale slaapkamers aanwezig. De grootste slaapkamer meet bijna 20 m² en heeft directe toegang tot een ruime inloopkast waar zelfs de grootste kledingcollecties moeiteloos een plek vinden. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is 12 m² groot. De luxe badkamer is slechts twee jaar oud en biedt plaats aan een riante wastafel, grote douchehoek en comfortabel ligbad. Door de aanwezigheid van een waterontharder blijft de badkamer ook nog eens kalkvrij. Naast de badkamer vind je een separaat toilet. Een vlizotrap geeft toegang tot de handige zolderruimte.

De woning ligt op een prachtig perceel van 509 m². De tuin is stijlvol aangelegd met een combinatie van strakke lijnen en leuke doorkijkjes. Aan de achterzijde is volop privacy en ruimte om heerlijk buiten te zitten. Daarnaast beschik je over grote garage en een overkapping van 11 m². Door de aanwezigheid van twee opritten kom je nooit parkeerruimte tekort en er is zelfs al een laadpaal aanwezig.

De woning wordt verwarmd door een Remeha Calenta CV-ketel uit 2016. Het dak is geïsoleerd tijdens een eerdere renovatie, en de gevels zijn nageïsoleerd. Ook zijn er in 2022 elektrische verbeteringen uitgevoerd, waaronder het plaatsen van een nieuwe meterkast.

Je woont hier rustig in het vriendelijke dorp Surhuizum, dat een warme dorpsgemeenschap heeft en basisvoorzieningen zoals een basisschool, een actief dorpshuis en diverse sportverenigingen biedt. Daarnaast worden er regelmatig gezellige evenementen georganiseerd. Voor meer uitgebreide voorzieningen ben je binnen enkele minuten in Surhuisterveen. Hier vind je alles wat je nodig hebt: meerdere supermarkten, winkels, horeca, een zwembad, sportclubs, basisscholen, een middelbare school en goede openbaarvervoersverbindingen. Ook zijn de uitvalswegen richting Drachten, Groningen en Leeuwarden snel en gemakkelijk bereikbaar.

Ben je op zoek naar een goed onderhouden en energiezuinige woning waar je zo in kunt trekken? Dan is Lustenburg 26 echt iets voor jou. Kom snel kijken en laat je verrassen door de ruimte. Wij leiden je graag rond.

+ Volledige omschrijving - Toon minder

Kenmerken

Plaats
Surhuizum
Type object
Verkoop
Vraagprijs
€ 419.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Perceel- / woonoppervlakte
509 m2 / 144 m2
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk

Bouw

Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Onderhoud (binnen)
Goed
Onderhoud (buiten)
Goed

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Badkamers
1 badkamers
Badkamervoorzieningen
Ligbad, wastafelmeubel, inloopdouche
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie
Zolder
Nee

Energie

Verwarming
Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk
Cv ketel
Gas gestookte, cv combiketel, (remeha calenta), uit 2016, (eigendom)
Warm water
Cv ketel
Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, gedeeltelijk dubbel glas

Garage

Garage
Vrijstaand hout
Garagevoorzieningen
Elektra
Capaciteit
1 auto(s)

Tuin

Tuin
Achtertuin van 10 bij 15 meter gelegen op noordoost (150m2)
Tuin(en)
Achtertuin, voortuin, zijtuin, zonneterras
Kwaliteit
Normaal
+ Volledige kenmerken - Toon minder

Omgeving

Bezichtiging aanvragen

Wil je dit object zelf bekijken? Dat kan met een bezichtiging! Vraag jouw bezichtiging aan via dit formulier of neem contact op met onze makelaar.

Jouw contactpersoon

Chris Jan Pera

Deze site wordt beveiligd door reCAPTCHA en het Google Privacy-beleid en de servicevoorwaarden zijn van toepassing.

WhatsApp